InterRail Konaklama

Interrail konaklamayı kapsıyor mu? Konaklamayı nasıl ayarlayabilirim?

Interrail konaklamayı kapsamaz. Rotanızı çizdiyseniz biz sizin için otellere rezervasyon yapabiliriz; ya da sadece ilk gideceğiniz ülke için rezervasyon yapabiliriz.Uygar Tur'un çalıştığı oteller 2* ve üstü otellerdir. Hostellerde konaklamak isterseniz, ücretsiz danışmanlık hizmetimizle sizi internet sitelerine ve otellere yönlendirebiliriz.

Önemli

Hosteller otellere göre daha ucuzdur ve oteller kadar güvenlidir; ancak 4-6-8 kişiliktir. Daha yüksek ücret ödeyerek 1-2 kişilik odalarda kalabailirsiniz; bu da çok daha rahat edebileceğiniz otel odası fiyatına denk gelmektedir. Hostellerde yemek yapmak için gerekli ortak bölümler ve ortak malzemeler vardır.
İstasyonlarda uyumak güvenli değidir. Yanınızdaki arkadaşınızın siz uyurken nöbet tutması gerekmekte. Yalnızsanız, ayakkabılarınız da dahil olmak üzere, tüm eşyanızı tulumunuzun içine koymalısınız.

 

 

 

 

 

Detaylı bilgiyi  http://www.interrailbileti.com/  sitemizden bulabilirsiniz... 

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)