Sun Express Kampanyaları

sun express kampanya
ANKARA ÇIKIŞLI UÇUŞLAR İSTANBUL  ÇIKIŞLI UÇUŞLAR İZMİR ÇIKIŞLI UÇUŞLAR
DÜSSELDORF ANTALYA ADANA
FRANKFURT BERLİN AMSTERDAM
STUTTGART DÜSSELDORF ANTALYA
  DRESDEN BATMAN
  ERFURT BERLİN
  FRANKFURT DİYARBAKIR
  HAMBURG DÜSSELDORF
  HANNOVER ERZİNCAN
  İZMİR LEFKOŞE
  KÖLN ERZURUM
  LEİPZİG FRANKFURT
  MÜNİH GAZİANTEP
  STUTTGART HAMBURG
  VİYANA HANNOVER
  ZÜRİH KARS
     
    KAYSERİ
    KÖLN
    MALATYA
    MÜNİH
    İSTANBUL
    NÜRNBERG
    SAMSUN
    STUTTGART
    TRABZON
    VAN
    VİYANA
    ZÜRİH

İÇ HATLARDA 56 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
DIŞ HATLARDA 80 €  DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)