Hakkımızda

Değerli Misafirimiz;   
     
Kaliteyi ve güvenilir hizmeti  arayan herkesin ilk adresi olmak vizyonuyla 1984 yılında yola çıkan Uygar Tours sizlerin desteğiyle güçlendi ,önerilerinizle hizmet yelpazesini genişletti.
Sizlere daha ekonomik, daha kaliteli, daha hızlı hizmet verebilmek için yurtiçi turistik yörelerde seçkin 600 den fazla  tesisle anlaşarak her gün 4.500 tesis odasını sizlerin hizmetine sunmaktayız.  
Başta TÜRSAB olmak üzere  Avrupa Seyahat Acentaları federasyonu, Amerika Seyahat Acentaları Birliği Uluslararası Hava Yolları Birliğine üyeliğimizi sürdürmekteyiz. Verdiğimiz hizmet anlayışında İSO 2001 belgesi sahibiyiz.
Amerika ve Avrupa'nın Seyahat Acentalarına hizmet veren en büyük sistem kurucusu Amadeus'la iş birliğine girerek yurtdışında 80 ülkede binlerce otele rezervasyon imkanına sahibiz .
Dünyanın her yöresindeki yüzlerce hava yolunun uçuş  alternatifini sizlere sunmaktayız .Gideceğiniz ülkede , uçak biletinin yanı sıra otel rezervasyonu ve rent-a car hizmetlerini de verebilmekteyiz.
Binlerce üyemiz Uygar Tours'u tercih ettiği için her ay Yurtiçi ve Yurtdışı 9000 den fazla uçak koltuğu satışı yapmaktayız.
Yurtiçi ve Yurtdışı grup tur organizasyonları;
Yurtdışı fuarlara grup gezileri ve rehberlik hizmetleri;
Amerika da Üniversite öğrencileri için Work&Travel hizmetleri;
Amerika , İngiltere , Kanada , Almanya, İsviçre , Hollanda ve Rusya'dan     Üniversitelerin temsilciliğiyle eğitim hizmetleri;
İngiltere , Amerika , Yurtdışı dil eğitimleri;
Tüm Ülkelere Vize hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz.
Ankara merkezli hizmet veren Uygar Tours  5 ayrı ofiste 40'dan fazla personeli ve  birçok ilde 30 u aşkın Acenta online satış ağıyla çalışmaktadır
Gücü ve tecrübesi, güvenirliğiyle verdiği hizmetin arkasında durmanın garantisi bizi bu günlere taşıdı.Online ortamda aynı hizmet anlayışımızı yılların tecrübesi ve sizlerin desteğiyle sürdüreceğiz.
Misafir memnuniyeti misyonumuz Anadolu Turizminde önderlik vizyonumuzdur .

Saygılarımızla,
Uygar Tours Ailesi
Lütfen görüş, öneri, istek, memnuniyet, şikatleriniz için
aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup gönderin ...
Departman :
Ad,Soyad :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
UYGAR TURİZM SEYAHAT LTD. ŞTİ.

ATATÜRK BULVARI 151/201

Bakanlıklar / ANKARA / Türkiye

TEL: 0312 419 44 02

FAX: 0312 419 44 06

E-MAİL: uygartur@uygartur.com.tr

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)