İnsan Kaynakları

  • Ankara Merkez Ofisimizde çalıştırılmak üzere Web Sitelerimiz için içerik sağlayacak, reklam ve kampanyaları takip edecek, yürütecek, sosyal ağ sitelerimize içerik sağlayacak tercihen HTML ve Javascript ve FBML bilgisine sahip eleman alınacaktır. Başvurularınız için lütfen formu doldurunuz.
  • Ankara Merkez Ofisimizde çalıştırılmak üzere tercihen Work and Travel a enaz birkez katılmış Part Time veya Full Time çalışabilecek İngilizce bilen 20_30 yaş arasında çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Başvurularınız için lüffen formu doldurunuz.
  • Ankara Merkez Ofisimizde çalıştırılmak üzere KONGRE SEMİNER TOPLANTI organizasyonları alanında tecrübe sahibi Part-Time veya Full Time çalışabilecek İngilizce ve tercihen 2. yabancı dil bilen çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Başvurularınız için lüffen formu doldurunuz.
Kişisel Bilgiler
Ad -Soyad *
Doğum Yeri *
Ülke
Doğum Tarihi / /
Cinsiyeti  Bay   Bayan 
Medeni Hali  Evli   Bekar   Diğer 
Ev Adresi
Posta Kodu
Şehir
Ev Tel
İş Tel
Cep Tel
E-posta Adresiniz *
Hobi ve Uğraşlar
Öğrenim Durumu
  Kurum Adı Bölümü Mezuniyet Yılı
Lise ve Dengi Okullar
Ön Lisans
Lisans
Yüksek Lisans
İş Tecrübesi (çalıştığınız son üç ( 3 ) iş yeri)
İşyeri Adı Sektörü Ünvanınız Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Ayrılış Sebebi
Bilgisayar Bilgisi
İşletim Sistemleri
Ofis Programları
Grafik Programları
Web Programları
Diğer
Yabancı Diller
İngilizce  Yok     Az    Orta    İyi    Çok İyi  
Almanca  Yok     Az    Orta    İyi    Çok İyi  
Fransızca  Yok     Az    Orta    İyi    Çok İyi  
Diğer
 Yok     Az    Orta    İyi    Çok İyi  
Katıldığı Seminer ve Kurslar
Kurum Konu Süre Sertifikasyon
Şirketimizde Çalışan Yakınınız Var Mı?
Evet  Hayır     Var ise ismi? 
Doğrulama Kodu : Doğrulama Resmi
Kısa Özgeçmiş
Yukarıdaki Bilgilerin Doğruluğunu Onaylıyorum.Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)