Otel Başvurusu


Otel Başvurusu

OTEL OPERASYON SİSTEMİ NEDİR ?

Otel Operasyon Sistemi,otellerle acenteleri buluşturan bir platformdur.Anlaşma yapılan oteller uygar tur.com&tatil zirvesi.com sitelerinde ve reklamlarımızın yer alacağı her alanda isimlerini duyurabilmektedirler.

Sisteme üye oteller tüm bilgilerini ve Otel Operasyon Sistemi üzerinden satabilecekleri kontenjanları, kendileri ile yapılacak anlaşmalarda belirtilen satış koşulları ile birlikte sisteme girerler. Sisteme üye acenteler ise, kendileri ile yapılacak anlaşmalardaki satış koşulları altında Otel Operasyon Sistemi otellerinin son kullanıcıya iletilmesini/satılmasını sağlarlar.

Otel Operasyon Sistemine girmek isteyen her otel, dijital olarak veya yazılı olarak bir anlaşma yapmak zorundadır. Bu anlaşmada, genel olarak, otelin Otel Operasyon Sistemi üzerinden satmayı taahhüt ettiği konaklama imkanları,otel özellikleri  ve genel/özel satış koşulları tanımlanır.

Otel Operasyon Sistemine üye olan her otele, sisteme uzaktan erişebilmeleri, kendi bilgilerini güncelleyebilmeleri ve kendi tesislerine yapılan rezervasyonları izleyebilmeleri için kullanıcı adları ve şifreler verilir,verilen şifrelerle  otel   bütün promosyonlarını ,aksiyonlarını kendilerine ait en güncel  bilgileri anında sisteme aktarabilirler.

Otel Operasyon Sistemine üye otellerin, farklı fiyatlarda sundukları birden fazla oda tipi ve konsept tanımı olabilir. Her otel odası tipinin, belirli bir tarih aralığında geçerli olan, tek bir alış fiyatı vardır. Bu fiyat, Otel Operasyon Sisteminin alış fiyatıdır. Benzer şekilde, her otel odası tipinin, belirli bir tarih aralığında geçerli olan, tek bir satış fiyatı vardır. Bu fiyat, Otel Operasyon Sisteminin satış fiyatıdır. Eğer otel satış fiyatı belirtmemişse, Otel Operasyon Sistemi kendisi bir satış fiyatı tayin edebilir.
Kampanyalı satışlarda otel alış fiyatı üzerinden kampanya indirimi uygulanabilir.

Otel Operasyon Sistemine üye oteller, portföylerinde bulunan tüm oda tipleri ve tüm konseptler için Otel Operasyon Sistemine kontenjan ayırmak zorunda değildir. Otel Operasyon Sistemi üzerinden sadece kontenjan verilmiş oda tiplerinin satışı yapılacaktır. Sisteme tanımlanmamış oda tipleri satışa sunulmamış olacaktır, sistemde görünmeyecektir.
Otel Adı :
Telefon :
Yetkili Kişi :
Yetkili Ad,Soyad
Yetkili Cep Telefonu
Adres
Bölge (İlçe , Mevkii)
İl
Ülke
Fax
E-Mail
Bilgileriniz bu mail adresine gönderilecektri.
Web Adresi
Doğrulama Resmi
Yukarıka Bilgilerin Doğruluğunu Onaylıyorum.
 

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)