Amsterdam Turu

AMSTERDAM TURU

2 GECE 3 GÜN

İSTANBUL KALKIŞLI – EKSTRA TUR YOK – TÜM TURLAR DAHİL – ŞEHİR MERKEZİ OTELLER

 

Mevcut Tarihler:

26-28 Ocak    379 € (Hostel Konaklamalı) 3*, 4* Otel Seçeneği ile: 499 €

16-18 Şubat   379 € (Hostel Konaklamalı) 3*, 4* Otel Seçeneği ile: 499 €

23-25 Şubat   379 € (Hostel Konaklamalı) 3*, 4* Otel Seçeneği ile: 529 €

09-11 Mart    379 € (Hostel Konaklamalı) 3*, 4* Otel Seçeneği ile: 529 €

16-18 Mart    379 € (Hostel Konaklamalı) 3*, 4* Otel Seçeneği ile: 529 €

Not: Özel gruplara her Cuma kalkışlı-Pazar dönüşlü ayarlanabilir.

 

TUR PROGRAMI

1.Gün - İstanbul, Amsterdam

Gezimizin ilk günü, kalkıştan 3 saat önce havalimanının dış hatlar terminalinde buluşarak başlıyor. Bilet ve pasaport işlemlerini bitirdikten sonra tarifeli seferimizle varış noktamız Amsterdam. Şehre vardığımızda yapılacak şehir turunda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Rijksmuseum, Red Light Bölgesi, Vondelpark ve Amsterdam Çiçek Pazarı gezeceğimiz yerler arasında. Serbest zamanın ardından yoğun geçen gün otelde noktalanıyor.

2.Gün – Amsterdam, Zaanse Schans, Marken, Volendam, Amsterdam

Sabah kahvaltının ardından ünlü yel değirmeni köyü Zaanse Schans ile Marken&Volendam balıkçı kasabaları ve peynir fabrikalarını görüyoruz. Dönüşte serbest zamanın ardından yoğun geçen gün otelde noktalanıyor.

3.Gün - Amsterdam, İstanbul

Sabah kahvaltının ardından şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Havalimanına transfer için rehberimizin belirteceği saatte otelin önünde hazır bulunma.

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•Havalimanı vergileri

•Gidiş dönüş uçak bileti

•Seçilen kategori otelde 2 gece oda & kahvaltı bazında konaklama

•Yapılacak tüm turlar

•Alan/otel/alan transferleri

•profesyonel rehberlik hizmetleri

•Otel vergileri

•Turist Şehir vergileri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

•Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

•Öğle ve akşam yemekleri

•Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

•Müze ve ören yerleri girişleri

•Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (10 EURO)

•Vize (120 EURO)

 

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)