Büyük Güney Amerika Turu

1. GÜN İSTANBUL-PARIS- LIMA 06:25 20:15

Sabah saat  04:00’d e  İstanbul Atatürk Havalimanı EJDER Turizm kontuarında yetkilileri ilebuluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra AIR FRANCE HAVA YOLLARI ile PARIS üzerinden LIMA (PERU) uçuşumuz başlıyor. Akşamüzeri PERU nun başkenti LİMA varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer olacağız. Geceleme otelimizde MIRAFLORES HOTEL 4*

 

2. GÜN      LIMA

Sabah kahvaltıyı takiben ,   a  şehir turumuzu  yapmak için otelden ayrılıyoruz; ..Burası LIMA..diğer ismi ile Kralların şehri..Şehrin tarihi ve antik dokusunun olduğu ;eski caddelerinin yer aldığı tarihi şehir merkezine geçiyoruz; Ana Meydan ,Plaza San Martin, HükümetKonağı, Santa Domingo Kilisesi ve altındaki dehlizlerde yer alan , eski mezar odaları ´´ Catacomb´´.. Miraflores ve Aşıklar Parkı göreceğimiz yerlerden bazıları…Peru kültüründe önemli bir yeri olan MUSEO ORO DEL PERU ( Altın Müzesi ) ziyaretini yapacağız. İçerisinde tarihi kolleksiyonları barındıran çok özel bir müze olan altın müzesini ziyaretini tamamladıktan sonra , Miraflores bölgesine dönüyoruz ve serbest saatlerimiz başlıyor.Akşam EXTRATur programında-  PERU DANSLARI ŞOVU ve AKŞAM YEMEĞİ , açık büfe zengin Peru mutfağının lezzetlerini tatma  imkanı bulacaksınız. (55€)

Geceleme otelimizde…

 

3. GÜN LIMA – CHINCA /ICA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben, öğle saatlerinde ICA-PARACAS bölgesine yolculuğumuz özel aracımızla başlıyor, Pasifik kıyılarını takiben,kum çölü rotasını takip ederek , CHINCA -ICA ya ulaşacağız, yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecektir, Ica’ya ulaştıktan sonra konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz.AKŞAM Yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. ve geceleme otelimizde.

CASA ANDINA HOTEL 4*

 

4. GÜN  ISLA BALLESTAS- HUACACHINA -NAZCA

Sabah kahvaltımızı takiben , erken saatlerde Buraya 1 saat mesafede yer alan , UNESCO dünya mirası listesine alınmış; PARACAS vahşi Yaşam Koruma Milli parkını ziyaret edeceğiz. Pasifik Okyanusu kıyılarında yer alan , ÇÖL İle Okyanusunbu luştuğu bir sahil boyu ve yarım ada burası..Tüm canlılar ,kuşlar koruma altında.. BOT ile ISLA BALLESTAS adalarına 2 sürecek bir tura katılıyoruz. (Bu tutumuz JET motorlu teknelerle yapılmakta olup- tekneden inilmeden ziyaretler yapılıyor ) Turumuzdan sonra, tekrar Paracas ´a dönüyoruz..Daha sonra vakit kaybetmeden buraya 3 saat mesafede yer  alan NAZCA kasabasına yöneliyoruz. Yolda Huachahinca Vaha sını ziyaret için duracağız. Nazca’ya Varışımızın ardından, eşyalarımızı konaklayacağımız otelimize bırakıyoruz , kısa bir dinlenme  ve kahve molasının ardından Nasca çizgileri uçuşumuzu gerçekleştireceğiz.(Extra Ücret -100 usd) Nazca Çizgileri olarak bilinen bölgede 4 kişilik küçük uçaklarla ; havalanıp ; yerel pilotumuzun anlatımları ile ; tek tek dev figürlerin üzerinde uçuyoruz…Gördüklerimize inanmakta zorluk çekeceğiz..Bu izleri kim yaptı?? Sorusuna cevap arayacağız Nazca Çizgileri, uçuşumuzun ardından , Nazca kasabasına otelimize geri dönüyoruz. AKŞAM YEMEĞİ yerel bir restoranda alınacaktır. Geceleme  otelimizde CASA ANDINA HOTEL 4*

 

5. GÜN   NAZCA – AREQUIPA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben , özel aracımızla  Pasifik kıyılarını ve uçsuz bucaksız Çöl arazisini takip ederek PERU’nun en önemli şehirleri ve büyük kentleri arasında yer alan AREQUIPA ‘ya doğru yolculuğumuz başlıyor . Bu yolculuğumuz  yaklaşık  9 saat sürecektir .

Varışımızı  takiben , ,  Akşam yemeğimizi yerel restoranda alacağız.Geceleme otelimizde.

CASA ANDINA CLASSIC  BUTIK HOTEL 4*

 

6. GÜN     AREQUIPA –COLCA KANYONU - AREQUIPA

Erken Kahvaltı sonrası  AREQUIPA merkezde  katedral meydanını gezeceğiz, şehir merkezinde yürüyüşler yaptıktan sonra , şehirden ayrılıyoruz.yolculuğumuza devam ediyoruz, istikametimiz meşhur COLCA KANYONU..Yolculuğumuz yaklaşık 3 saat sürecektir, varışımızı takiben , otel odalarımıza yerleşeceğiz, Öğleden sonra Kanyon yürüyüşüz olacak, doğa yürüyüşüz sonrası yeniden AREQUIPA ya  dönüyoruz., geceleme otelimizde.

CASA ANDINA HOTEL

 

7. GÜN  AREQUIPA (UÇUŞ- 50 dk ) CUSCO

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz, havalimanına geçiyoruz, sabah 09:00 da yerel havayolu ile CUSCO yolculuğumuz başlıyor. 1 saat sürecek yolculuk sonrası Cusco ‘ya varış.  Otelimize  geçerek , eşyalarımızı  bırakacağız,  dinlenmeyi takiben, öğleden sonra Cusco şehir turumuz olacaktır..Eski Katedral meydanı, Cuzco Yerel Marketi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest saatler -geceleme otelimizde. CASA ANDINA HOTEL 3*

 

8. GÜN  CUZCO-   MACHU PICCHU turu

Sabah kahvaltısını takiben trenle tam günlük inka Medeniyetinin beşiği Öğle Yemekli Machu Picchu turumuz başlıyor. Yolcluğumuzun belli bir bölümü trenle kalan kısmı ise otobüsle gerçekleşecektir. İnanılmaz anıtların yakınına kadar giderek hayranlıkla, şaşkınlık arası bir gün geçireceksiniz. Ollantaytambo ( Kutsal Vadi ) yolu Cuzco merkezden özel aracımızla geçiliyor, burada istasyona ulaşıp PERURAIL firmasının Lüx trenleri ile Aqua Calientes (Machu Pichu ) istasyonuna ulaşıyoruz, dönüşümüzde aynı rota üzerinden olacaktır.Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Akşam saatlerinde Cuzco’ya dönüş ve geceleme otelimizde.

CASA ANDINA HOTEL 3**

 

9. GÜN CUZCO-PUNO

Kahvaltının ardından,karayolu ile Puno şehrine hareket ediyoruz. Yol güzergahımız boyunca fotoğraf molalarımız olacaktır, bunların en önemlisi LARAYA GEÇİDİ 4400 m yaklaşık rakımda olan ve güzergahımızdaki   en   yüksek   noktayı   temsil   etmektedir,   And   dağları   yolunu   takip      ederek ilerleyeceğiz,köylerden geçeceğiz, güzergahımız üzerinde ÖĞLE YEMEĞİ mizi yerel bir restoranda alacağız . Öğleden sonra PUNO ya varışımızı takiben , otelimize yerleşiyoruz, ve (eğer zamanımız el verir ise ) TİTİKAKA GÖLÜ üzerindeki İnka kültürünü temsil eden UROS ADASI tekne turumuzu yapacağız, sazlık evler ve eski yaşamın izlerini taşıyan çok ilginç bir yer olarak  bölgede bilinen bir noktadır.geceleme otelimizde.

SONESTA POSADA DEL LAGO vb 4*

 

10. GÜN  PUNO -COPACABANA-TITICACA GÖLÜ

 Kahvaltının ardından, Bolivya sınırına doğru yöneliyoruz, yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk bizi bekliyor..Sınır geçiş noktasına varmadan hemen önce Pomota köyüne uğruyoruz ve tepedeki eski Kiliseyi ziyaret ediyoruz. Sınırda araç değiştiriyoruz ve Bolivya topraklarına giriyoruz. Vardığımız kasabanın adı Copacabana, önce Copacabana’daki Aziz Meryem kilisesini ve kasaba meydanını ziyaret ediyoruz. Daha sonra gölün kıyısında bekleyen tekne ile gölün en büyük adası Güneş Adasını geziyoruz, Öğle Yemeğimizi yedikten sonra Titikaka gölünde tekne ile seyahat ederek geri dönüp otelimize geçiyoruz.

ROSARIO DEL LAGO

 

11. GÜN TITICACA –TIWANAKU – LAPAZ

 Kahvaltının ardından,karayolu ile LAPAZ a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 4 saat sürecektir. Güzergahımızda TIWANAKU antik kenti ziyareti yapılacaktır. Öğle yemeğini Tiwanaku da küçük bir yerel restoranda alıyoruz. La paz şehrine varışımızı takiben , La paz şehir merkezinde San Francisco Kilisesi ve CADILAR PAZARI denilen sokakları göreceğiz,Şehre 1 saat mesafedeki Ay Vadisi gezisi yapacağız. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz, Geceleme otelimizde. LA  CASA BUTIK HOTEL 4*

 

12. GÜN LA PAZ – UYUNİ SALAR (TUZ GÖLLERİ) 07:00  / 08:00

Sabah erken bir saatte otelimizden ayrılarak. havalimanına geçiyoruz ve UYUNİ TUZ Gölleri  yöresine geçmek için Uçuşumuzu yapacağız.Turumuzun bundan sonraki bölümü daha kırsal ve arazi şartlarında olacaktır, yer yer 4x4 jiplerle ilerleyeceğiz.Tuz gölleri ve Volkanik tepeleri görerek tüm Gün arazide yol alacağız bu ıssız ve ilginç coğrafyada farklı bir gün bizleri bekliyor .Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

TUZ  OTELİ-BUTIK CRISTAL SAMANA

 

13. GÜN  OLLAGUE -  CALAMA – SAN PEDRO ATACAMA

Sabah çok erken bir saatte otelimizde ayrılıyoruz ve artık ŞİLİ sınırına Ollague geçiş noktasına yöneliyoruz, sınırda geçiş işlemlerimizi yapıyoruz, aracımızı değiştirip Şili yolculuğumuza devam ediyoruz.Ve ŞİLİ ‘de CALAMA kentine ki burasa Atacama  Çöllerinin en ortasında en büyük yerleşim yeri ve bir madenci sanayi şehridir, burada kısa bir mola veriyoruz ve asıl hedefimiz SAN PEDRO ATACAMA kasabasına doğru yola devam ediyoruz, Öğleden sonra geç saatlerde ATACAMA nın kalbi San Pedro dayız.. yerleşim yerinin adıdır,  sınırdan yolculuğumuz yaklaşık 6,5 saat sürüyor

geceleme otelimizde…

EL DESERITO BUTIQU HOTEL

 

14. GÜN  TATIO GAYZERLER SANTIAGO DE CHILIE 11:50 / 13:55

Sabah  GÜN  DOĞUMU  öncesi !! 04:00 de otelimizden ayrılıyoruz, San Pedro    Atacama kasabasına 1,5 saat mesafede yer alan, TATIO GAYZERLERİ(Sıcak Su kaynakları) bölgesine gitmek üzere yola çıkıyor !.( Hava çok soğuk-kalın giyinin lütfen. Orada doğal havuzlarda kısa bir yüzme ve banyo yapma imkanınızda var- ücretsi denemek isteyenler yanlarına HAVLU VE MAYO alsınlar, hemen havuz kenarında değiştirme kabinleri var- Hava soğuk! Su Sıcak denemek ve tecrübe etmek size bağlı. Gayserler yöresinde, gezinitimizi tamamlıyoruz, ve yeniden dağlardan aşağı doğru inerek, San Pedro Atacama ya ulaşıyoruz, hiç vakit kaybetmeden Calama havalimanına geçeceğiz. Santiago uçuşumuzu yapmak üzere hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Santiago’ya geçiyoruz, Santiagoya varışta hemen şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında Parlemento Binası, PLAZA DE ARMAS , Katedral Meydanı,görülecek yerler arasındadır. Ve TELEFERİK (FUNIKULER) ile şehrin en Yüksek noktasına çıkıp güzel bir manzara izleyeceğiz. Bu bölgeye Bella Vista semti denilmektedir. Yine turumuz esnasında, Cenro Marcado , yerel eski pazarı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız , Tur bitimi otele dönüş serbest zaman.Geceleme otelimizde.

MERCURE HOTEL CENTRO

 

15. GÜN        VALPARAISO  /  VINA DEL MAR TURU

Sabah kahvaltı sonrasında EXTRA TUR/ erken saatlerde otelimizden , Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şili’nin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz gezi başlıyorŞehir merkezine 2 saat mesafede olan , Vina del Mar şehrini görüyoruz. Bu ziyaretimiz esnasında zamanımız el verirse Dünyaca ünlü ŞİLİ ŞARAPLARI ve üzüm bağlarını ziyaret edeceğimiz bir molamız olacak,(140€)Turumuzun sonunda yeniden otelimize   dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 

16.GÜN  SANTIAGO CHILE -BUENOS AIRES 13:00 15:00

Bu sabah otelimizde  alacağımız kahvaltı sonrası ,  havalimanına  geçiyoruz, ve tarifeli  uçuş ile

ARJANTİN  Buenos Aires a  geçişimizi yapıyoruz.

Varışta karşılanma ve otelimize transfer.Geceleme  otelimizde. TYRP HOTEL 4*

 

17.GÜN  BUENOS AIRES

Sabah kahvaltı sonrası şehir turumuz başlıyor. Yarım gün sürecek bu turumuz esnasında ,

La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize yakın bir yerel restoranda ÖĞLE YEMEĞİ mizi alacağız. Sonrasında otelimize geçip dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Geceleme otelimizde…

 

18.GÜN  BUENOS AIRES

Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 3 saatlik Eksta Tigre Deltası turuna katılabilirler. ( 45 € ) Bu tur Tigre semtine kara yolu ile gidiş , nehir ağzı (delta) bölgesinde turistik tekne ile nehir gezisini kapsamaktadır.. Geceleme otelimizde…

*GECE TURU :Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango Show gezisine katılabilirler ( 110 € )**(İçki Dahil ve Özel ET menüsü ile) Bu Show öncesi Tango hocaları dileyen misafirlere ücretsiz 1,5 saatlik Tango Dans eğitimi vermektedirler. Katılmak için Show saatinden biraz daha erken salona  geçilmesi gerekmektedir.

TYRP HOTEL 4*

 

19. GÜN BUENOS AIRES // URUGUAY( COLONIA)

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tam gün ÖĞLE YEMEKLİ COLONIA  ( Uruguay ) turumuz yapılacaktır. Hareket saati , 06:00 , tur bitiş  saati 18:30.Turumuzda COLONIA şehrini göreceğiz, akşam üzeri tur bitimi Colonia şehir den FERİBOT ile Buenos Aires’e dönüyoruz . ( NOT :Bu geziye katılmak isteyen misafirleriz Tura kayıtları esnasında Lütfen belirtsinler , zira feribot biletleri ve fiyatları aniden Çok fazla yükselmekte ve ön rezervasyon kabul etmemektedir-İlgili misafirlerimizin dikkatine )

Geceleme otelimizde.  Ekstr Tur ücreti  :   (165 Euro )

TYRP HOTEL 4*

 

20. GÜN BUENOS  AIRES - IGUAZU 09:30  11:45

Kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Ulaşacağımız nokta, Iguassu Şelalesinin ARJANTİN tarafıdır. Iguassu Şelalesi Brezilya Arjantin doğal hududu durumundadır. Bu gün Öğle saatlerinde, havalimanına varışımızı takiben,Şelalenin Arjantin Bölümünü ziyaret etmek maksadı ile Milli Parka yöneliyoruz. ( Not, Uçuş saati değişmleri sonucu kimi günlerde Bu Milli park ziyaretine yetişmek mümkün olmuyor ) Programımızın sonuna Brezilya tarafına sınır geçiş işlemlerimizi gerçekleştirerek, Otelimize  hareket edeceğiz. Geceleme otelimizde.

GOLDEN TULIP INTERNATIONAL HOTEL.

 

21.GÜN  IGUASSU – RIO DE JANEIRO 16:00 18:00

Kahvaltı sonrası , hiç vakit kaybetmeden IGUASSU MILLI PARKI bölgesine geçiyoruz. Dünyanın en  büyük  şelalesi listesinde en  üstlerde yer  alan  bu doğa harikasını izlemek, fotoğraflarını doyasıya çekmek için bolca vaktimiz olacak. Milli park içinde yürüyerek gezilebiliyor, bu sebeple misafirlerimiz mutlaka  rahat  yürüyüş ayakkabıları giymeleri önemli tavsiye ediliyor,  Şelalenin alt kısımlarına yaklaştıkça havadaki su tanecikleri adeta bir yağmur     yağıyormuş görüntüsü ile   bizleri ıslatıyor.(Fotoğraf makinelerinize dikkat etmelisiniz)…turumuzun sonuna havalimanına geçiyoruz ve Rio  De  Janeiro ‘ya yolculuğumuz başlıyor.  Varışta  alanda karşılanma ve otelimize geçiyoruz.

Geceleme otelimizde.

WINDSOR COPPACABANA HOTEL 4*

22. GÜN RIO DE JANEIRO

Sabaha otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası , Rio şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı göreceğimiz yerler arasındadır. Rio de Janeiro’nun güzel sokaklarını ve canlı plajlarını görüyoruz. Bu gezimizin hemen sonrasında , Rio de Janeiro ‘nun en güzel noktalarından biri olan SUGAR LOAF yani Şeker tepesini ziyarete gideceğiz. Şehre en hakim yükseltide olan bu Dev granti kayalara çıkışımızı teleferik ile yapıyoruz. Muhteşem bir manzara bizleri bekliyor..Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.Bu Akşam  yemeğimizi Yerel Bir  restoranda alacağız. Rio de Janeiro , Guanabara Körfezi, Avrupalılarca 1 Ocak 1502 tarihinde keşfedildi. 1555 yılında, Fransızlar bu körfezdeki adaların birine 500 kişilik koloni kurdu. Portekizliler, 1565 yılında São Sebastião do Rio de Janeiro adıyla şehri kurdu. 2 yıl içerisinde, Fransız kolonisi yok edildi. 17. yy'de Minas Gerais'te altın bulununca, Rio de Janeiro limanlarının önemi arttı. 1763'te, Portekizlilerin koloni başkenti oldu. Bağımsızlık ilan edildikten sonra, şehir başkent olarak durmaya devam etti. 21 Nisan 1960 tarihine kadar başkent olarak kaldı. Bu tarihte, başkent Brasília oldu.

 

23. GÜN RIO DE JENEIRO

Sabah kahvaltı sonrasında öğle vaktine kadar serbest saatlerimiz olacak, ardından rehberimiz eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Rio denilince akla ilk gelen harika mimari eser İSA TEPESİNİ ziyaret edeceğiz. Corcovado denilen bu tepe görenleri hayrete düşürmektedir. Tepeye çıkışımızı yine aynı müze tarafından işletilen , bir raylı sistem kullanarak yapacağız. Tepeye çıkarken Yağmur Ormanlarının içinden geçeceğiz. Corcovado tepesinde ziyaretimizi tamamladıktan sonra Otelimize dönüyoruz.  Ve serbest saatlerimiz başlıyor.

Gece TURU: Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan-Extra Akşam yemekli

SAMBA gecesi turuna katılabilirler.  ( 120 Euro ). Geceleme otelimizde.

WINDSOR COPPACANABA HOTEL

 

24. GÜN RIO DE JENEIRO  /PARIS 16:00  08:20+1

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben, Serbest saatlerimiz olacak , otelimizdeki odalarımızı saat 12:00  öğle saatlerinde  boşaltıyoruz,  bagajlarımızı  emanet odasına teslim

ediyoruz, ve şehir de gezimize serbest saatlerde devam edebiliyoruz, otelden havalimanına transfer saatimiz 13:00 (rehberimiz teyid edecektir) Gece saatlerinde PARIS aktarmalı..İstanbul Yolculuğumuz başlıyor.

 

25. GÜN  PARIS -ISTANBUL’a varış 10:35  1415 VARIŞ

Biraz yorgun ama Anılarla dolu turumuzun sonu…

 

 ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :

TURUMUZ GÜZERGAHI ÜZERİNDE YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELER MEVCUTTUR.

Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizden Kalp Damar Problemi olanlar Nefes Darlığı Çekenler , Her türlü tedavisi devam edenler ve bünyesi ile alakalı muhtemel endişesi olanlar için seyahat öncesi doktorlarından görüş almaları şiddetler tavsiye edilir.

Turumuz  Programı  doğal  akışı içinde  yaşanması olası ,  zorlanma  ve bazı rahatsızlıkların sorumluluğu  misafirin  kendi bilgi ve

onayı altında, sorumluluğu  kendisindedir. Bu tarz  rahatsızlıkları mevcut  yolcularımızın bu programa katılmaları tavsiye edilmez.

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE MEVCUTTUR.

ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE DAHİLDİR.

TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA

DAHİL EDİLMİŞTİR. Önemli uyarı : Sabah-Öğle yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında alınacak kahvaltılar ve Öğle  yemekleri

paket halinde olabilir.

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*İstanbul-LIMA / RIO DE JANEIRO -Istanbul arasında AIR FRANCE/KLM Hava Yolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

*LAN ,TAM Havayolları ile ;//Lapaz-Uyuni//Uyuni-Calama//Santiago// Buenos Aies/Iguazu/Rio de Janeiro arası yapılacak uçuşlarda ekonomi sınıfı uçak biletleri

*Lüks araçlarla Havalimanı-otel-Havalimanı transferleri

*Lüks araçlarla şehir turları

*Lima şehir turu

*Isla Ballestas Adalar turu

*Tüm Otellerde Sabah Kahvaltıları

*Programda Belirtilen Öğle Yemekleri

 

*Programda Belirtilen Akşam Yemekleri

*Arequipa şehir turu

*Cusco şehir turu

*Buenos Air Şehir turu

*Rio de Janeiro şehir turu

*San Pedro Atacama Ziyareti/ TATIO GAYZERLERİ

*COLCA KANYONU ziyareti

*Macchu Pichu Lüks tren bileti

*Macchu Pichu ören yeri gezisi

*Uros Adası tekne gezisi

*Titikaka Gölü tekne gezisi

*Tiwanaku Antik kent gezisi

*Ay Vadisi ziyareti

*Uyuni Tuz Çölü turu

*Santiago de Chile şehir turu

*TÜM ÖRENYERİ,MÜZE GİRİŞ BİLETLERİ

*bölgeye hakim Türkçe Operasyon ve Rehberlik Hizmeti

*3/4/5 ve  butik otellerde standart oda kahvaltı konaklama

* seyahat sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar

Yurt dışı çıkış harcı 15 TL Ekstra Tur ücretleri

Programda belirtilmeyen yerlerde öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler*Tüm yerel servis tipleri (Tüm yerel rehberler ,Tüm Otobüs şoförleri Türk Tur lideri, restoranlardaki garsonlar içindir.) 200 € kişi başı alanda toplanılacaktır.

Sınır  Geçiş /vergi Harçları Toplamı- Kişi Başı 30 USD

 

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)