İspanya El Toro Turu

İSPANYA EL TORO

BARSELONA-MADRİD-VALENCİA

ZARAGOZA-TOLEDO-SEGOVİA

GİRONA&FİGUERES-SALVADOR DALİ MÜZESİ

ÜCRETSİZ FLAMENKO İMKANI!!..

18/06 - 23/06, 02/07 - 07/07,

 16/07 - 21/07, 30/07 - 04/08,

 13/08 - 18/08, 27/08 - 01/09, 10/09 - 15/09

İZMİR'DEN İZMİR'E TÜRK HAVA YOLLARI İLE 

BARSELONA GİDİŞ, BARSELONA DÖNÜŞ AKTARMASIZ ve DİREKT!!..

 

1. GÜN PAZARTESİ İZMİR - BARSELONA - VALENCİA

Pazar akşamını Pazartesi’ye bağlayan gece yarısını 15 dakika geçerken, saat 00:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde görevliler ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK3031 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 02:15'de Barselona'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben İspanya'yı kapsayan gezi programımız için otobüslerimiz ile Valencia'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben dileyen misafirlerimiz ile panoramik Valencia şehir turumuz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara da ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Valencia yakınlarındaki otellerimizde.

 

2.GÜN SALI VALENCİA - (TOLEDO) - MADRİD

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Toledo turumuz için hareket. Toledo'nun surlarla çevrili tarihi merkezi 1986 yılında UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine dahil edilmiştir. Tage nehri ile çevrili doğal bir kale görünümündeki Visigot ve Kastilya krallıklarının başkenti olmuş bu şehir 16.yy a kadar da İspanya krallığının en parlak dönemlerine tanıklık edip başkentliğini sürdürmüş, çarpıcı eserlerle donatılmıştır. Metal silah işçiliği ile ünlenmiş olan şehirde panoramik olarak göreceklerimiz arasında İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e  hareket varış ve otellerimize yerleşme. Konaklama Madrid yakınlarındaki otellerimizde.

 

3. GÜN ÇARŞAMBA MADRİD (SEGOVİA)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte zengin tarihi mirasının yanı sıra canlı bir kültür ve sanat merkezi olarak da ünlenen muhteşem başkent Madrid'de panoramik şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceklerimiz arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerta Del Sol, Cibeles ve Neptuno meydanları, Alcala Kapısı, Buen retiro Parkı, boğa güreşleri için yapılan las Ventas Arenası, Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via, Don Kişot Parkı ve Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Segovia turumuza katılma imkanı. Madrid’in kuzeybatısında yeşil tepeler üzerinde kurulmuş tipik bir Roma şehri görüntüsündeki Segovia; geçmiş ile günümüzün bir arada yaşandığı tarihi şehirlerinden biridir. Şehirdeki su kemeri ve Alcazar Katedrali ile ünlüdür. Şehirde 19. yüzyılın sonlarına kadar kullanılan su kemeri antik şehri önemli bir askeri üs haline getiren Romalılar tarafından yapılmıştır. Şehrin batı ucunda üçgen çatıları, küçük kuleleri ve mazgallı duvarları ile yükselen Alcazar bir peri masalı şatosunu andırır ve Disneyland’ın sembolü haline gelmiş şatosuna ilham kaynağı olmuştur. Gezimizin ardından Madrid’e dönüş. Konaklama otellerimizde.

 

4.GÜN PERŞEMBE MADRİD - ZARAGOZA - BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından Zaragoza'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Zaragoza şehir turumuz. Zaragoza İspanya'nın kuzeydoğusunda İspanya'nın 4. Büyük şehri. Kendine özgü kültürü, yerel mutfağı, Del Pilar Bazilikası, La Seo Katedrali, Aljaferia Sarayı gibi yapıları ile dikkat çeker. Şehirde vereceğimiz keyifli bir molanın ardından akşam üzeri Barselona'ya varışımız takiben otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama Barselona yakınlarındaki otellerimizde.

 

5.GÜN CUMA BARSELONA (PARK GUELL - GOTİK MAHALLE) 

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Park Guell ve Gotik Mahalle turumuz. Barselona tarihinin başladığı yerdir “Gotik Mahalle”. Erken Roma ve Ortaçağ döneminde şehrin kendisini oluşturan “eski kent (ciutat Vella)” günümüzde de Barselona'nın kalbi olmayı sürdürmektedir. Park Guell, Barselona'nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi'yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi'nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell'de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984'te UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama otellerimizde.

 

6.GÜN CUMARTESİ BARSELONA (GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ) - (LA ROCA OUTLET) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Girona, Figueres, Salvador Dali Müzesi ve La Roca Outlet gezisi. Tur esnasında önce tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü ve Yahudi Mahallesi görüldükten sonra ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Barselona'ya geri dönüş yolumuzda La Roca Village Outlet’te 100'den fazla ünlü markaya ait mağazalarda %50'lere varan indirimlerle alışveriş yapma imkanı bulabilir veya şık cafelerinde dinlenebilirsiniz. Gezimizin ardından Barselona'ya geri dönüş ve serbest zaman. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Barselona Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 23:55'de TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK 3030 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir turda buluşmak üzere vedalaşma.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

İZMİR / BARSELONA ve MADRİD / İZMİR

TÜRK HAVA YOLLARI AKTARMASIZ DİREKT

SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ

SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR

ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK BARSELONA, MADRİD ve VALENCİA

ŞEHİR TURLARI -BARSELONA'DA 3 GECE

-MADRİD'DE 2 GECE -VALENCİA'DA 1 GECE

ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-PROFESYONEL REHBERLİK

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 15 TL)

(uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır) -SEYAHAT İPTAL,

VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)