İspanya-Fransa-Andorra Turu

KUZEY İSPANYA'NIN MUHTEŞEM ŞEHİRLERİ İLE !..

İSPANYA-FRANSA-ANDORRA

BİLBAO-SAN SEBASTİAN-ANDORRA-St.JEAN DE LUZ SANTİLLANA DEL MAR-VİTORİA GASTEİZ

PAMPLONA-TOULOUSE-ZARAGOZA-BARSELONA

SADECE 4 TARİH!!..

18/06 - 23/06,  16/07 - 21/07,  13/08 - 18/08, 10/09 - 15/09

İZMİR'DEN İZMİR'E TÜRK HAVA YOLLARI İLE 

BARSELONA GİDİŞ, BARSELONA DÖNÜŞ AKTARMASIZ ve DİREKT!!..

 

1.GÜN PAZARTESİ İZMİR - BARSELONA - (ANDORRA) - TOULOUSE

Pazar akşamını Pazartesi'ye bağlayan gece yarısını 15 dakika geçerken, saat 00:15'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde görevliler ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK3031 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile gerçekleştireceğimiz AKTARMASIZ DİREKT uçuşumuz ile 02:15'de Barselona'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik uçuşumuzun ardından varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben dileyen misafirlerimiz ile birlikte Barselona'ya 3,5 saatlik mesafede bulunan dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan Andorra Prensliği ekstra turumuz için hareket ediyoruz. Çok dağlık bir bölgede kurulmuş olan Andorra kenti tüm ziyaretçilerine vergiden muaf alışveriş imkanı sunmaktadır. Özellikle kozmetik ve tekel ürünleri, elektronik eşyalar çok uygun fiyata alınabilmektedir. Andorra'da geçirilen keyifli saatlerin ardından Toulouse'a hareket ve varışımızı takiben isteğe bağlı şehirdeki yürüyüş turumuz. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Toulouse yakınlarındaki otelimizde.

 

2.GÜN SALI TOULOUSE - (St.JEAN DE LUZ - SAN SEBASTİAN / DONOSTİA) - BİLBAO

Sabah kahvaltımızın ardından Bilbao'ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Fransız İspanyol Bask kıyılarının iki keyifli beldesi, Fransız sosyetesinin uğrak yeri St.Jean De Luz ve San Sebastian'a gidiyoruz. İspanya sınırındaki St. Jean De Luz'daki gezimiz ve alışveriş molasının ardından ikinci durağımız Plajları ile ünlü San Sebastian. Tarihi yapıları, kiliseleri, alışveriş merkezleri, özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları, küçük kafeleri ile St. Sebastian'da görülecek çok şey var. Ardından akşam saatlerinde Bilbao'ya varış ve otelimize yerleşme. Konaklama Bilbao yakınlarındaki otelimizde.

 

3.GÜN ÇARŞAMBA BİLBAO (SANTILLANA DEL MAR)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Bilbao şehir turumuz. Tarihi merkezde yürüyüş yapıp Katedrali, eski dar sokakları, birbirinden güzel evleri ve Puppy Heykeli’ni göreceğiz. Bilbao'nun simgesi olan farklı mimari yapısıyla ve titanyum dış kaplaması ile ilgi çeken Guggenheim Müzesi'ni dışarıdan görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Santillana Del Mar kasabasına gidiyoruz. Burası doğanın içinde tarihi bir kasaba. Santillana del Mar'ın isminde üç yalan gizlediği söyleniyor. Çünkü kasaba, isminin söylediği gibi ne deniz kıyısında (del mar), ne kutsal (santi) ne de düzlük (llana) bir yer. Manastırı ile ünlü kasabada yapacağımız yürüyüş turunun ardından geri dönüş. Konaklama Bilbao yakınlarındaki otelimizde.

 

4.GÜN PERŞEMBE BİLBAO (VİTORİA GASTEİZ - PAMPLONA) - ZARAGOZA

Sabah kahvaltımızın dileyen misafirlerimiz ile birlikte Vitoria Gasteiz - Pamplona turumuz. İlk durağımız Vitoria Gasteiz. 2012 yılında Avrupa’nın yeşil başkenti ilan edilmiş olan şehrin eski bölümünün merkezi Plaza Virgen Blanca’dan başlayacak panoramik gezimizde, 1181 yılında kurulan kentin meydanı, Plaza Espana, Maria İnmaculada Katedrali, Plaza Machete'i yeni şehre bağlayan Los Arquillos sokağı, Ajuria Enea Sarayı ve Santa Maria Katedrali görülecek yerler arasında. Gezimizin ardından ikinci durağımız Pamplona, yani boğaların insanları kovaladığı şu meşhur festival, Sanfermines ile anılan şehir. Aslında her şey, 14. yüzyılda boğaları şehirden çıkarıp, pazar yerine transfer etmek istemeleriyle başlamış. İlk zamanlarda boğaları kızıştırıp, koşmalarını sağlamak için inekleri önden bırakıp, boğalarıda peşlerinden salarak başlamışlar. Zaman içerisinde genç erkeklerin cesaret kanıtlama gösterisine; oradanda dünyaca ünlü çılgın bir festivale dönüşüvermiş Sanfermines. Her sene Temmuz ayında, dünyanın her yerinden turistler Pamplona'ya gelerek, bu adrenalin yüklü koşuyu, canları pahasına gerçekleştiriyorlar. Gezilerimizin ardından Zaragoza'ya transfer ve otelimize yerleşme. Konaklama Zaragoza yakınlarındaki otelimizde.

 

5.GÜN CUMA ZARAGOZA - BARSELONA (FLAMENKO)

Sabah kahvaltımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Zaragoza şehir turumuz. Zaragoza İspanya'nın kuzeydoğusunda İspanya'nın 4. Büyük şehri. Kendine özgü kültürü, yerel mutfağı, Del Pilar Bazilikası, La Seo Katedrali, Aljaferia Sarayı gibi yapıları ile dikkat çeker. Şehirde vereceğimiz serbest zamanın ardından Barselona'ya hareket. Barselona'ya varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.

 

6. GÜN CUMARTESİ BARSELONA (PARK GUELL - GOTİK MAHALLE) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Park Guell ve Gotik Mahalle turumuz. Barselona tarihinin başladığı yerdir “Gotik Mahalle”. Erken Roma ve Ortaçağ döneminde şehrin kendisini oluşturan “eski kent (ciutat Vella)” günümüzde de Barselona'nın kalbi olmayı sürdürmektedir. Park Guell, Barselona'nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi'yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi'nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell'de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984'te UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Turumuzun ardından serbest zaman. Rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Barselona Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 23:55'de TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK 3030 sefer sayılı, 180 kişilik A321 tipi uçağımız ile AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket ediyoruz. İzmir'e varış ve başka bir turda buluşmak üzere vedalaşma.

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

-İZMİR / BARSELONA / İZMİR TÜRK HAVAYOLLARI AKTARMASIZ DİREKT SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR

ve İSPANYA’DA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-PANORAMİK ZARAGOZA ŞEHİR TURU 

-BILBAO YAKINLARINDA 2 GECE -TOULOUSE YAKINLARINDA1 GECE 

-BARSELONA YAKINLARINDA 1 GECE

-ZARAGOZA YAKINLARINDA 1 GECE

ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

-PROFESYONEL REHBERLİK

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120 

(YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 15 TL)

(uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır)

-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE 

PAKETİ : € 15 (70 yaş üzeri € 30)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR & OTEL AKTİVİTELERİ

 

iSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR :

 

MEGA PAKET; 6 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde

440 Euro Yerine 145 Euro İndirim ile 295 Euro

 

(1)ST. JEAN DE LUZ : € 45.-

(2)SAN SEBASTİAN : € 65.-

(3)VİTORİA GASTEİZ - PAMPLONA : € 65.-

(4)BİLBAO, TOULOUSE, ANDORRA, BARSELONA 4 ADET ŞEHİR TURU : € 155.-

(5)SANTILLANA DEL MAR € 55.-

(6)PARK GUELL - GOTİK MAHALLE : € 55.-

 

 

EĞLENCE TURU

FLAMENKO GECESİ : € 50.-

(1 ADET İÇECEKLİ - YEMEKSİZ)

 

EKSTRA TURLARDA 0-2 YAŞ ÜCRETSİZ, 2-12 YAŞ %30 İNDİRİM!!.

*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.

 

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)