İspanya Matador Endülüslü Tur Ekstra Turlar Dahil (MAD-BCN CAI)

ENDÜLÜS’LÜ İSPANYA TURU EKSTRA TURLAR DAHİL, İNANILMAZ FİYATI iLE !.. 

BARSELONA-MADRiD-VALENCiA-ALiCANTE-CORDOBA-SEViLLA-GRANADA-TOLEDO-GiRONA-LA ROCA OUTLET 

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN’DEN PEGASUS HAVAYOLARI TARİFELİ SEFERİ İLE MADRİD GİDİŞ, BARSELONA DÖNÜŞ UÇUŞLAR !..

€ 290 DEĞERİNDE 10 ADET EKSTRA TUR FİYATA DAHİL !

1. GÜN SALI İSTANBUL SAW - MADRİD

Salı günü sabah 07:25'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali'nde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra PEGASUS HAVAYOLLARI'na ait, PC537 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 09:55'de Madrid'e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:35’de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben rehberlerimiz eşliğinde yapılacak, TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ, panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Madrid’deki otelimizde.

 

 2. GÜN ÇARŞAMBA MADRİD - TOLEDO - CORDOBA -  SEVİLLA (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Rehberlerimiz eşliğinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1987'den beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii’ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Sevilla'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Otele varış ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otellerimizde.

FLAMENKO GECESİ € 50.-

 

3. GÜN PERŞEMBE SEVİLLA - GRANADA

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunda, Alcazar Sarayı ve Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Yine nehrin kıyısındaki şehir duvarlarının bir parçası olarak inşa edilmiş Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası şehir turunda göreceğimiz diğer yerlerden birkaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından Granada'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Granada'ya varış. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Granada yakınlarındaki otellerimizde.

 

4. GÜN CUMA GRANADA - ALİCANTE 

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Granada şehir turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan bu şehirde yapacağımız şehir turunun ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otellerimizde.

 

5. GÜN CUMARTESİ ALİCANTE - VALENCİA - BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından Barselona'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia gezimiz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; ılıman kıyı iklimi sayesinde açık hava yaşamı ve gece hayatıyla ünlüdür. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Barselona’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

 

6. GÜN PAZAR BARSELONA

Sabah kahvaltımızın ardından yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ  Barselona şehir turunda Plaza De Catalonya, Sant Jaume Kilisesi, MontJuic, Cristobal Colon anıtı, Battlo Evi ve Mila ev yapıları, ünlü bitmeyen Kilise Sagrada Familia görülecektir. Şehir turunun ardından serbest zaman. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

 

7. GÜN PAZARTESİ BARSELONA (GİRONA - LA ROCA OUTLET)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Girona şehri  gezisi. Tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü, Yahudi Mahallesi, La Rambla görüldükten sonra dönüş yolunda TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ La Roca Outlet'te dünyaca ünlü markalara ait ürünleri uygun fiyatlar ile satın alabilme imkanı. Barselona'ya geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama Barselona'daki otellerimizde.

 

8. GÜN SALI BARSELONA - İSTANBUL SAW

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden ayrılış ve dönüş yolculuğumuz için Barcelona Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra  PEGASUS Havayolları'na ait, PC470 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 13:50'de İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:20’de varış ve başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşma. 

 

EKSTRA TURLAR:

 

-Flamenko Gecesi  € 50.-

 

Tur Kodu

Seyahat Tarihleri Gidiş-Dönüş

Tur Ücreti  4* Otellerde İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek kişilik Oda

02-12 Yaş

TUR 2 –SOR SAT

07/06/16-14/06/16

759 EUR

1004 EUR

729 EUR

TUR 9

26/07/16-02/08/16

799 EUR

1044 EUR

769 EUR

TUR 12

16/08/16-23/08/16

799 EUR

1044 EUR

769 EUR

 

 

SON KAYIT 30 HAZİRAN 2016. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP, SON KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR !..

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 

-İstanbul SAW / Barselona ve Madrid / İstanbul SAW Corendon Hava Yolları Boeing 737/800 uçağı ile aktarmasız direkt uçuşlar 

-Alan vergileri ve zorunlu mesleki sorumluluk sigortası 

-Programda belirtilen şehirler arası ulaşımlar ve İspanya’da havaalanı transferleri  

-Panoramik Barselona, Madrid, Sevilla, Granada, Cordoba, Toledo, Girona, La Roca O, Valencia ve Alicante 10 adet tur 

-Barcelona’da 2 gece, Alicante yakınlarında 1 gece, Granada’da 1 gece, Sevilla’da 1 gece, Madrid’de 2 gece oda kahvaltı (Continental) konaklama 

-Seçilen kategoride kaliteli oteller 

-Acentemiz refakati ve profesyonel rehberlik 

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

-Schengen Vize ve servis ücreti € 120 (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.)

-Yurtdışı çıkış fonu (Devlete ödenen 15.-TL)  (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

-Seyahat iptal, vize, sağlık, güvence paketi € 15 (70 yaş üzeri €30) 

-İsteğe bağlı turlar ve otel aktiviteleri 

 

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)