Japonya - Kore Turu

SEUL(2)   TOKYO(4)   OSAKA(2)  KYOTO  HAKONE   FUJI YANARDAĞI

JAPON HIZLI TREN YOLCULUĞU

1. Gün 21 Temmuz 2017     İstanbul – Singapur-Tokyo                                                 13:30 05:00+1 

Sabah saat 10:30’da İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,  görevlile ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, SİNGAPUR  Hava Havayolları’nın  tarifeli saferi ile saat 13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

 

2.Gün 22 Temmuz 2017 Singapur-Tokyo 08:00 15:55

.Saat 15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız. Otele  yerleştikten hemen sonra  gece  dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir  aktivitemiz var.

 

AKŞAM| GECE TURU  (extra Tur)

Bu akşam saat 17:30 da otelimizden ayrılacağız. METRO hattını kullanarak,  TOKYO KÖRFEZİ limanına  geçiyoruz. Tokyo Bay CruisewithBuffetDinnerandOiran Show  | 100€ AÇIK BÜFE yemekli, KÖRFEZ Tekne turu – Japon Geleneksel Kıyafetleri Gösterili Tokyo Körfez tekne turumuzun ,  limandan hareket saati 19:00. Yemekli   gece turumuz 2 saat sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize  dönüyoruz.Hem şehirde yürüşyüş yapıyoruz hemde Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra otelimizdeyiz.Geceleme  otelimizde.

OTELİMİZ : APA Hotel Tokyo 3* vb

 

3.Gün  23 Temmuz 2017 Tokyo

  

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde.

 

4.Gün  24 Temmuz 2017         Fuji Dağı - HakoneTuru

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor.. Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var. HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN    165€

ÖĞLE YEMEKLİ(japon Mutfağı)

Turumuz sabah 07:30 da otelimizden Özel Otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz  başlıyor, rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİayanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya  çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den ASHİ GÖLÜ kıyısına  geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden  olan ve UNESCO  koruması altına olan bu güzel yörede bir  Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

 

5.Gün  25 Temmuz 2017                                   Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz  olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı | Bambu Bahçeleri Tam Gün |  125€

Öğle Yemekli | Geleneksel Japon Çayı servisi.

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası , otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine  geçiyoruz, burada  dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası , yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan  Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekanda  Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi  Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde  Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz, ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize  geri  döneceğiz.Geceleme  Otelimizde.

 

6.Gün 26 Temmuz 2017   ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’                        TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan OSAKA’ya  yolculuk edeceğiz. [ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz] Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir. Varışımızı  takiben, Shin Osaka  Tren istasyonundan otobüs ile  ayrılıyoruz. PANAROMİK  Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat  sürecek turumuzun  sonunda  konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele  yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU|  AKŞAM YEMEKLİ  |  95€

Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşf etme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekanları keşf ediyoruz, bu mekanlardan birinde , halk ile iç içe  Akşam yemeği  yiyoruz.

Geceleme  Otelimizde.OTEL :APA Hotel Osaka 3*vb

 

7.Gün 27 Temmuz 2017                                                 Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBE TURU  |  155€

Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile  Osaka  şehrinin  çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak , Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. ShogunAshiagaYoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş KinkakujiMabedibir  diğer  adı ile  ALTIN TAPINAK  ziyaretimizi  yapacağız. Daha sonra  Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle  yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak   ve UNESCO Mirasları listesindekiTODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de  görüyoruz, serbestçe  çevrede gezinmekteler. Turumuzun son nokasıKOBEşehir  olacak, Koba ‘ye varışımızı  takiben, KobeIKUTA  tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme  mekanında bir  final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler , kendileribirşeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil)

Turun sonunda  Osaka’ya  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.P

ROGRAM 

 

8.Gün 28 Temmuz 2017                                (ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz.  Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu  yapmak üzere işlemlerimizi  yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat  sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz  ve  Otelimize  geçiyoruz.  Bugün Öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.

Geceleme  Otelimizde.OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

 

9.Gün 29 Temmuz 2017                                     SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur |  Öğle  Yemekli  |  125€

KUZEY- GÜNEY KORE  HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı  Kuzey-Güney Savaşı bölgesine, ‘’  TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz.  Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı  ara  bölgeyi ,Imjingak Barış Köprüsünü KORE  savaşıanıtınıziyaretediyoruz. Yerelrehberimizdensınırve savas hakkındadetaylıbilgialıyoruz.Bubölgeyegirilirkenhalensıkıgüvenliktedbirleriuygulanmaktadır. (yanınızapasaportlarınızıalınız) TurumuzuniçerisindeÖğleYemeğimizdevardır.TurumumuzunsonundayenidenSeul ‘e  döneceğiz [ Bilgi :TürkOrdusunun – ÇİNHalkOrdusuileyaptığımuharebeler (Kore Savaşı ) alanımeşhur Kuru-nibölgesi , bugünKuzey Kore topraklarındabulunmaktadır.]

 

10.Gün 30 Temmuz 2017                                     SEUL-İSTANBUL                  16:40 22:05

Bugün SEUL ‘de son günümüz,  kahvaltı sonrası serbest satlerimiz  ve son alış veriş  imkanımız  olacak, Uçuş saatimiz  16:40,  Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı  boşaltacağız,  otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30 , Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  Istanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.

 

11.Gün 31 Temmuz 2017                                           İstanbul                             01:45 07:45

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

 

[ ÖNEMLİBİLGİ : TUR İÇERİSİNDEbeliritilen extra turların , ÖğleveAkşamyemekleriJaponve Kore Mutfağındanlezzetlerdir. Katılımcılarınfarklımenütalebikarşılanmasımümkündeğildir ]

 

UÇAK SAATLERİ;

SQ 391  21JUL  ISTSIN   1330 0500+1

SQ 632  22JUL  SINHND   0800 1555

 

SQ 609  30JUL  ICNSIN   1640 2205

 

SQ 392  31JUL  SINIST   0145 0745

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

•Singapur Havayolları İle İstanbul/Tokyo(Haneda)   -Seul/ İstanbul UçakYolculukları,Bileti

•OSAKA- SEULarasıYerel Hava Yolu Tek yönbileti .

•3 yıldızlıOtellerde  -Oda KahvaltıKonaklama

•TOKYO(4 GECE) OSAKA (2 GECE ) SEUL(2 GECE ) olarakgeceleme: 8 Gece

•Tokyo YarımGünlükPananromikŞehirTuru

•Osaka  2saatlikPanaromikşehirturu

•SEULYarımGünlükŞehirturu

•Alan/Otel/Alan veŞehirlerarası tüm Transferler,

•HavalimanıVergileri

•Assist Card SeyahatSigortası

•Ejder Turizm TürkçeRehberlikHizmetleri

 

BU TURDAVİZEYOKTUR.

 Pasaportlarınızın geçerlilik süresi en az girişten sonra 6 ay olma zorunluluğu vardır.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• YurtdışıÇıkışFonu (15 Ytl),

• HerTürlüOtelEkstraları ve KişiselHarcamalar, Extra Turlar.

• BU TURUNHİZMETBAHİŞLERİTOPLAMI -100€dur. İlkgünhavalimanındatoplanır.

Extra Turlarınkatılımyetersayısı ,  20 Kişidir. Dahaazsayılarda, Özeltur  yapılmaz, başkalarınındaiçindeolduğukatılımlı tur paketlerindenyeralınır . Karma gruplaradahilolunur.

EXTRA TURLARTAMPAKETTOPLAMI :  765 EURO yapmaktadır.

Bu paketiTamkatılımsağlayanmisafirlerimizeİNDİRİMLİ   FULL  PAKET :  715€  dur

Uygar Tours, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat once teyid edilmesi gerekmektedir.Yurt dışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.Uçağın ineceği şehre gore parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Uygar Tours sorumlu tutulamaz. Uygar Tours gerekli gördüğü durumlarda tur güzergahını içeriği aynı olmak kaydıyla değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta iade edilemez.Programda belitilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün / günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Uygar Tours sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odada ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Uygar Tours konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tur fiyatlarımıza yurtdışı çıkış harç bedeli dahil değildir.

 

Başlangıç / Bitiş İndirim Oranı Kişibaşı Tutar Single Tutar Üçüncü Kişi Tutar Çocuk Tutar
Yorum Ekle
Değerlendirmeniz:
Değerli misafirimiz sorularınız için en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Güvenli alışveriş

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

2018 ERKEN REZERVASYON OTELLERİ, FIRSAT ve İNDİRİMLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ...

Adı Soyadı *
Cep Telefonu *
E-Mail Adresi *
Talebiniz *
Doğrulama Kodu *

Bu formu doldurarak Kampanyalarımızın, SMS ve Email olarak gönderilmesini onaylamış olacaksınız... (* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.)